Proč právě Costa del Sol

Proč právě Costa del Sol

Andaluské Sluneční pobřeží nabízí vedle nemovitostí pro trvalé či rekreační bydlení jedinečný životní styl a úroveň, jak říkají Španělé „kvalitu života“, kterou jinde najdete jen stěží. 

Obyvatelé zbytku Evropy toto „tajemství“ objevili už před dlouhými desetiletími, Češi a Slováci začali relativně nedávno. Nevadí. Na dobré věci není nikdy pozdě.

Nabídka nemovitostí v tomto jižním cípu Evropy je tak bohatá, že si troufáme tvrdit, že pokud si nevyberete tady, to, co hledáte, prostě a jednoduše neexistuje.

Možná máte zcela jasno v tom, že cílem vaší investice do nemovitosti je jižní Evropa. Někde, kde je teplo a světlo i v zimě po páté odpolední. Možná jste se ale ještě nerozhodli pro konkrétní lokalitu. Pevně věříme, že vám informace, obsažené na našem webu pomohou udělat to správné rozhodnutí. Důvodů proč nasměrovat koupi nemovitosti v zahraničí právě do Španělska, může být spousta. Ovšem není Španělsko jako Španělsko.

Nemusíte být zrovna vášnivým golfistou a chtít strávit na hřišti 365 dní v roce (i když samozřejmě nic proti tomu - právě na Costa del Sol můžete najít svůj soukromý golfový ráj na zemi).

Nemusíte být vášnivým čtenářem společenským magazínů a chtít při odpolední procházce potkat Antonia Banderase nebo jakoukoli celebritu světového věhlasu či výkvět evropské aristokracie (i když, proč ne).

Těch nemusíte …. může být nekonečná řada.

Možná prostě a jednoduše chcete jen to nejlepší.

Kombinaci bezkonkurenčně nejlepšího klimatu v kontinentální Evropě, vstřícného a srdečného obyvatelstva, úžasné gastronomie, naprosto pohodové dopravní dostupnosti z České i Slovenské republiky, špičkových služeb ve všem, nač si vzpomenete, krásné přírody i pláží, neuvěřitelné nabídky na kulturní i sportovní vyžití, nejlepší mezinárodní vzdělání pro vaše děti, tu nejlepší dostupnou lékařskou péči, perfektní infrastrukturu, která vás během několika málo hodin přenese z pláže na lyže do Granady, rychlovlakem do Madridu či Barcelony nebo letadlem zpátky domů za prací ………… a nejbohatší nabídku konsolidovaného realitního trhu. Najdete zde od příjemných zcela dostupných apartmánů v blízkosti moře, golfového hřiště nebo naopak hor, až po zcela výjimečné skutečně luxusní nemovitosti v místech, kde na sousedův dům nedohlédnete z žádného ze zákoutí vašeho pozemku.