Nákupy a noční život

Nákupy a noční život


Přístav Puerto Banús může být noční můrou vašeho bankovního konta, neboť se tam nacházejí butiky všech věhlasných značek, ale taky velmi příjemnou procházkou, kde se pokocháte pohledem na nádherné jachty, krásná sportovní auta a dáte si pohárek pořádně vychlazeného piva nebo zmrzlinu s dětmi. Zážitek je to každopádně. Ať už jdete nakupovat šaty od slavného návrháře, botičky na neskutečném podpatku nebo právě jen na tu zmrzlinu.

Pokud máte rádi noční život, opět spolehlivá adresa. Desítky barů, diskoték a klubů se zavírací dobou v nedohlednu.

Staré centrum města Marbella nebo Malaga sama je také velmi dobrou alternativou. Speciálně Malaga se za poslední roky neuvěřitelně proměnila k lepšímu, z tuctového a ne právě udržovaného města se vyklubala středomořská dáma, která rozhodně má co nabídnout i těm nejnáročnějším návštěvníkům a to v jakoukoli denní i noční hodinu. 

Pokud vás láká přístavní atmosféra, mimo varianty Puerta Banús, máte několik dalších možností, jako třeba La Marina de Benalmadena nebo La Marina de Sotogrande.

Pokud je vaše představa ještě o něco dál co se týče exkluzivity, plážové kluby jsou tím správným řešením. Je to taková malá výstavní síň životního stylu, který perfektně ladí se Slunečním pobřežím.



Chcete uvítat léto v bílém od hlavy až k patě? Nenechte si ujít slavnostní party v proslulé Nikki Beach Marbella. Je libo party, kde můžete degustovat stovku variant šampaňského? Jedna z téměř povinných každoročních poznámek v diáři evropské jet-set. Do perfektně propracovaného programu Beach Clubů se vejde celá řada událostí od výstav umění, cooking show, až po módní přehlídky. Najdete zde butiky i salony krásy. Přímým rivalem jsou každoročně Nikki, La Cabane a kluby nejluxusnějších hotelů jako jsou Marbella Club a Puente Romano. Na jejich webových stránkách najdete aktuální program. Doporučujeme rezervaci, v sezónu nemívají o návštěvníky nouzi.