O nás, naše služby

O nás, naše služby

Vycházíme z dlouholetých zkušeností v oboru realit. Středobodem naší práce je ovšem spokojený klient, ne čísla. Náš projekt kombinuje to nejlepší, co tato výjimečná lokalita nabízí, znalosti, profesionalitu a osobní přístup.

Realitních kanceláří i individuálních makléřů je zde na Costa del Sol neuvěřitelné množství. Přesto jsme ale přesvědčeni, že českého či slovenského klienta svým typicky anglosaským přístupem nemohou uspokojit. Samotný proces koupě nemovitosti ve Španělsku se v některých aspektech dost zásadně liší od toho, na který jsme zvyklí z domova. Neznalost bohužel neomlouvá a dani v podobě zklamání, zbytečných výdajů a mnohdy i zcela zásadních problémů právního rázu, kterou mnozí investoři v tomto krásném cípu Evropy zaplatili jen proto, že nebyli správně informováni nebo si rovnou nechali poradit špatně, je možno se snadno vyhnout.

Domácím realitním agenturám, nabízejícím nemovitosti v zahraničí, zase často chybí znalost místního prostředí (nebo za ni prostřednictvím spolupráce s lokálními makléři musí klient často zcela zbytečně platit navíc). Při hledání té jediné a ideální nemovitosti na Costa del Sol je dle našeho mínění také potřeba vědomostí, které nikde nenačtete. Může vám je přiblížit jen někdo, kdo tady skutečně žije, zná perfektně nejen jednotlivé lokality, ale také jejich atmosféru, místní mentalitu, zvyklosti.

Možná není od věci zmínit, že téměř všechny realitní společnosti na Slunečním pobřeží při výběru nemovitostí pracují v takřka identických rezervačních systémech, tudíž to opravdu není úplně o tom „kdo mi najde můj vysněný druhý domov“, ale spíš o tom, „kdo mi nabídne ty nejlepší služby při jeho hledání a výběru, poskytne odpovídající garance a serióznost“.

Naše představa, jak úspěšně zvládnout proces koupě či prodeje nemovitosti ve Španělsku, tj. v cizím prostředí, v cizím jazyce, kdy člověka obklopuje jedna velká neznámá, je zcela jasná.

Není jediný důvod k tomu, aby to bylo složitější, než kdybyste se rozhodli pro investici u vás doma, v rodném městě, či ve vedlejší vesnici.

Neexistuje také jeden jediný důvod pro to, abyste při tomto svém kroku zaplatili více než jakýkoli jiný, místní klient. Žádné „vícenáklady“ nejsou opodstatněny. Mluvíme vaším jazykem a jsme místní. Doma ve středu Evropy i doma na jihu.

Vše, co budete potřebovat pro splnění jednoho z vašich snů, je ujasnit si představu o tom, jakou nemovitost hledáte. Ovšem i na tom je dle našich zkušeností třeba zapracovat. Možností je spousta. Základem úspěchu je komunikace. Nabízíme jasnou, přímou, osobní a konstruktivní komunikaci. Vše v češtině, kde není prostor pro nedorozumění či nic, co by zůstalo tzv. ztraceno v překladu.

Co nabízíme:

Perfektní znalost místního prostředí

Dlouholeté zkušenosti v oboru realit, vždy na straně klienta

Komplexní, naprosto individuální a profesionální přístup

Transparentnost. Pověst profesí, kde honoráře bývají určeny formou provize, není valná. Mnohdy bohužel vítězí výše odměny makléře nad tím, co chce klient, a co je v jeho opravdovém zájmu. Tohle není náš styl. Neumíme to a nemíníme se to učit. Umíme naslouchat a snažíme se plnit vaše sny. Naším cílem je pomoci vám najít druhý domov, kde sluníčko svítí přece jen o něco více, a hlavně déle a častěji. Případně také „jen“ dobře investovat vámi vydělané peníze. Chceme budovat dlouhodobé obchodní vazby, být vaší „španělskou spojkou“ dnes, ale třeba i za deset let.

Pokud se tak rozhodnete, provedeme vás celým procesem koupě nemovitosti na Slunečním pobřeží (link) od začátku až do konce.

V případě potřeby nebo třeba jen zájmu jsme samozřejmě ochotni pomoci s rezervací letenky, ubytování a zařízení všeho, co bude při vašem pobytu zde v rámci prohlídek a výběru nemovitosti třeba (pro golfisty samozřejmě i zajištění vhodného tee timu po prohlídkách, před nebo mezi nimi)

Samozřejmostí je doprovod na veškeré schůzky a jednání, asistence v češtině, konzultace s místním advokátem (www.volawyers.com/cs) ohledně všech relevantních právních úkonů. Vše v jazyce, kterému rozumíte.

Koupí nemovitosti naše práce nekončí. Pokud si to budete přát, rádi vám pomůžeme s běžnými záležitostmi spojenými s nastavením provozu vaší nové nemovitosti, doladěním interiéru, vyhledáním odborníků, kteří pomohou s péčí o váš nový domov, zahradu, atd.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete se nás na něco zeptat?